Yeni Search Console Google Gibi Getir Nasıl Yapılır

 1. deadfish
  6
  164
  17.05.2019 22:55:00

  Yeni webmaster tools’da / yeni search console da google gibi getir nasıl yapılır arkadaşlar, manuel link ekleyemiyorum artık , eski sürümü kullanamıyorum , kapanmış , yenisinde de manuel link eklemem mümkün mü ?

  google search-console 3 yıl önce 664 Görüntüleme

( 1 ) Cevap

 1. FatihSelim
  5
  445
  17.05.2019 23:21:00

  Evet artık eski search console sürümü kapatıldı , hala girilebiliyor fakat şu an için artık destek vermiyor ve yeni sürüme yönlenilmesini istiyor.

  Yeni sürümde bizzat Google Gibi Getir linki olmasa da , aslında aynı işlemi farklı bir yolla ve daha kullanışlı bir yöntemle yapmak mümkün , yeni linkimiz Url Denetimi

  Yeni search console da Url denetimi sayesinde hem urlmizin google tarafından indekslenip indekslenmediğini kontrol edebiliyoruz , hemde eski sürümdeki Google Gibi Getir de olduğu gibi google ın url mizi dizine eklemesini sağlayabiliyoruz.

  Sol tabdaki Url Denetimi linkine tıklıyoruz ve daha sonra üst tabdaki arama kutucuğuna urlmizi yazıyoruz ve enter yapıyoruz.Urlmizi google dizine almadıysa bize URL Google'da yok , dizine alındıysa URL Google'da mevcut bilgisi karşımıza çıkıyor , her iki durumda da ,Dizine Eklenmesini İste linki ile süreci başlatabiliyoruz

  yeni-search-console-google-gibi-getir

Cevabınız